Dmuchawa / odkurzacz ogrodowy NAC VBB-BL-LI-2X20V
Zdjęcia 9 |
NAC VBB-BL-LI-2X20V |
|
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NAC VBB-BL-LI-2X20V
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Odkurzacz do liści NAC VBB-BL-LI-2X20V akumulatorowy | 520 zł |
Nac Odkurzacz / dmuchawa do liści akumulatorowa 2x20v | 475 zł |
Odkurzacz do liści NAC VBB-BL-LI-2X20V akumulatorowy | 520 zł |
NAC Odkurzacz do liści VBB-BL-LI-2x20V | 468 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →