Dmuchawa / odkurzacz ogrodowy NAC BB-BL-LI-20V
Zdjęcia 5 |
NAC BB-BL-LI-20V |
|
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NAC BB-BL-LI-20V
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NAC BB-BL-LI-20V DO-EO-DMU-NAC-007 | 135 zł |
Nac Dmuchawa akumulatorowa 20v bb-bl-li-20v | 146 zł |
NAC Dmuchawa do liści BB-BL-LI-20V | 135 zł |
Dmuchawa do liści NAC BB-BL-LI-20V | 135 zł |
Dmuchawa do liści NAC BB-BL-LI-20V akumulatorowa | Bezpłatny transport | 170 zł |
Dmuchawa akumulatorowa NAC 20V BB-BL-LI-20V Kupuj TANIEJ u nas - (22)266 8 | 147 zł |
Dmuchawa do liści NAC BB-BL-LI-20V akumulatorowa | Bezpłatny transport | 170 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →