Telefon z przyciskiem MyPhone Hammer 3 0 B
Zdjęcia 11 |
Przycisk „siłacz” w mundurze ochronnym z kategorii „fajki” odporny na wszelkie przeciwności losu. Model nie boi się wstrząsów i upadków, znosi pływanie w wodzie i co ważne „żyje” bez ładowania przez 7-10 dni. Tak długą żywotność akumulatora zawdzięcza wyjmowanej akumulatora 2000 mAh. Generalnie stopień ochrony modelu przed czynnikami środowiskowymi oznaczony jest pieczęcią IP68. MyPhone Hammer 3 wyposażono w 2,4-calowy kolorowy ekran bez obsługi dotykowej, archaiczny aparat 0,3 Mpx z tyłu bez roszczeń do znakomitej jakości zdjęć oraz pełnoprawną latarkę (aktywowaną osobnym przyciskiem). Również w zasobach „słuchawki” znajduje się odbiornik FM i moduł Bluetooth. Telefon obsługuje pracę z dwiema kartami SIM, co pozwala oddzielić komunikację w sprawach służbowych od osobistych lub skorzystać z najkorzystniejszych taryf za komunikację z abonentami różnych usługodawców.
Kup MyPhone Hammer 3 0 B
Wszystkie ceny 9 →Telefon komórkowy MYPHONE Hammer 3 | 248 zł |
Telefon komórkowy myPhone Hammer 3 Dual SIM Czarno-pomarańczowy | 248 zł |
Telefon MYPHONE Hammer 3 Pomarańczowy HAMMER 3 POMARAŃCZOW | 260 zł |
Telefon komórkowy myPhone HAMMER 3 Dual SIM pomarańczowy | 210 zł |
Telefon komórkowy MYPHONE Hammer 3 | 210 zł |