Smartfon Motorola Moto G30 128 GB / 4 GB
Wideo 34Zdjęcia 9 |
Motorola Moto G30 128 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.5 ", 1600х720 (20:9), 270 ppi, 90 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Snapdragon 662
Aparat:4 moduły, 64 MP, + 13 MP, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K
Akumulator:5000 mAh
Waga:197 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Motorola G (średnie)Porównaj w tabeli →
od 848 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 177 g
od 979 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 167 g
od 579 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g, brak ładowarki
od 399 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 664 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 166 g
od 629 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 899 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 166 g
od 689 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, Dolby Atmos, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 197 g
od 549 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g, brak ładowarki
od 549 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 709 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 930, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 399 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 679 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 177 g
od 967 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 499 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 699 zł
6.55 ", 402 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 469 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480+ 5G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 599 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 589 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 499 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 181 g
Wideo recenzje
Realme 7 5G vs Motorola Moto G30 ❗❗❗ | Speed Test | MediaTek Dimensity 800U vs Snapdragon 662
28 kwietnia 2021844 przegląd
Motorola Moto g30 vs Oppo A74 ❗❗❗ | Speed Test | Snapdragon 662
23 sierpnia 2021689 przegląd
Recenzja Motorola Moto G30 – niezły smartfon za mniej niż 900 złotych
19 września 20212 364 przegląd
Motorola Moto G30 Nowa stara seria g | Pierwsze Chwile
20 kwietnia 20211 716 przegląd
Motorola Moto G30 Unboxing
12 sierpnia 2021259 przegląd
Motorola Moto G30 vs OPPO Reno 5 5G ❗❗❗ | Speed Test | Snapdragon 662 vs Snapdragon 765g
23 maja 2021482 przegląd
Realme 8 Pro vs Motorola Moto G30 ❗❗❗ | Speed Test | Snapdragon 720G vs Snapdragon 662
31 lipca 2021709 przegląd
Motorola Moto G30 Recenzja - nowe, stare ale czy udane? | Robert Nawrowski
2 kwietnia 202118 359 przegląd
Motorola Moto G30 Recenzja
14 kwietnia 20212 348 przegląd
Motorola Moto G30 - Hit czy jedynie dobry średniak? Recenzja
1 kwietnia 202110 380 przegląd
Motorola Moto G30 - 90 Hz, 6 GB RAM i 5000 mAh za 899 złotych to dobra oferta? [Pierwsze Wrażenia]
30 marca 20211 922 przegląd
Motorola Moto g30 vs Oppo A54 5G ❗❗❗ | Speed Test | Snapdragon 662 vs Snapdragon 480
19 sierpnia 20211 870 przegląd
Motorola Moto G30 vs Samsung Galaxy A32 5G ❗❗❗ | Speed Test | Snapdragon 662 vs Dimensity 720
28 maja 20212 313 przegląd
Motorola Moto G50 vs Motorola Moto G30 ❗❗❗ | Speed Test | Snapdragon 480 vs Snapdragon 662
11 lipca 20214 064 przegląd
Motorola Moto G30 - RECENZJA - ...i co z nią zrobić? - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
17 marca 202185 831 przegląd
Niższa średnia półka? | Motorola Moto G30
26 marca 20213 915 przegląd
Motorola Moto G30 vs Realme 8 ❗❗❗ | Speed Test | Snapdragon 662 vs Helio G95
13 lipca 20214 795 przegląd
Motorola Moto G30 - ciekawa propozycja za 900 złotych
15 marca 202121 586 przegląd
Redmi Note 10 Pro vs Motorola Moto G30 ❗❗❗ | Speed Test | Snapdragon 732G vs Snapdragon 662
29 kwietnia 20214 795 przegląd
MOTO G30, O ESQUECIDO INTERESSANTE! Unboxing e Impressões
26 października 20222 942 przegląd
Moto g30 Motorola | Unboxing en español
23 czerwca 2021306 przegląd
Moto G30 Unboxing 6.5 Max Vision 90Hz Display
18 września 2021272 przegląd
motorola defy 2021 vs motorola moto g30
3 lipca 2021312 przegląd
Asphalt 9 Gameplay on Motorola Moto G30
22 marca 20211 330 przegląd
How To Unlock Motorola Moto G30 by Unlock Code. - UNLOCKLOCKS.com
6 października 2021175 przegląd
How to Activate Automatic Brightness in Motorola Moto G30 - Auto Adjusting Brightness
31 maja 2021725 przegląd
How to Switch On Eye Comfort Mode in Motorola Moto G30 – Customize Brightness
1 kwietnia 2021369 przegląd
Geekbench CPU Benchmark on MOTOROLA Moto G30
19 kwietnia 2021249 przegląd
Motorola moto g30 Sample Video
12 marca 20211 349 przegląd
How to Record Timelapse Videos in Motorola Moto G30 – Speed Up Video
25 maja 20211 195 przegląd
Motorola Moto G30 Ringtones | Listen Them All
2 listopada 2021695 przegląd
How to Back Up Data in Motorola Moto G30 - Enable Google Backup
1 kwietnia 20211 274 przegląd
How to Check IMEI and Serial Number in Motorola Moto G30 – Find Detailed Information
1 kwietnia 20211 746 przegląd
How to Disable Location of Motorola Moto G30 - Enable Location
31 maja 2021511 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 635 zł
dobry dźwięk, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 732G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5160 mAh, 215 g
od 499 zł
6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G95, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 4 178 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 537 zł
aparatofon, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 348 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 887 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 1 748 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 799 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 619 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 3 915 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4323 mAh, 240 g, brak ładowarki
od 1 498 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g