Punkt dostępu MikroTik wAP LTE Kit (RBwAPR-2nD&R11e-LTE)
Zdjęcia 4 |
Kompaktowy i wysoce odporny na warunki atmosferyczne bezprzewodowy punkt dostępu Wi-Fi 4 z wbudowanym modemem komórkowym 2G/3G/4G-LTE R11e-LTE (obsługuje pasma LTE 1, 2, 3, 7, 8, 20, 38 i 40) do zasilania za pomocą technologii Power-Over-Ethernet (PoE). Zaprojektowany do wdrażania wydajnej sieci Wi-Fi w środowisku, w którym okablowanie jest trudne lub niedostępne. Może służyć do małych otwartych przestrzeni kawiarni lub restauracji lub być używany na dziedzińcu prywatnego domu.
Ze względu na obecność samochodowego złącza zasilania może być stosowany w samochodach, autobusach czy pociągach. Zoptymalizowana konstrukcja obudowy umożliwia punktowi dostępowemu MikroTik wAP LTE Kit pracę w temperaturach od -40 do +60°C, jest całkowicie chroniony przed deszczem, śniegiem, mgłą i kondensacją. W komplecie znajduje się podstawka biurkowa, urządzenie można umieścić wewnątrz budynku przy oknie.
Model ten wyposażony jest w port Fast Ethernet LAN z obsługą PoE. W korpus punktu dostępowego wbudowane są dwa zestawy anten: dla modemu LTE o współczynniku 2-4,5 dBi oraz dla Wi-Fi o 2 dBi. Istnieje możliwość zastosowania większych zewnętrznych anten LTE ze złączami u.FL. Dzięki zastosowaniu systemu operacyjnego RouterOS z licencją Level 4, użytkownik ma dostęp do wielu precyzyjnych ustawień, których potrzebują zaawansowani informatycy.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Kup MikroTik wAP LTE Kit
Wszystkie ceny 11 →MikroTik Access Point wAP LTE zestaw RBwAPR-2nD&R11e-LTE RBwAPR2nD&R11eLTE | 743 zł |
MikroTik wAP LTE kit - radio access point | 548 zł |
Router MIKROTIK WAP LTE Kit | 585 zł |
Router MIKROTIK WAP LTE Kit RBWAPR-2ND&R11E-LTE | 585 zł |