Opona letnia Michelin Pilot Sport 5 245/35 R20 95Y
Wideo 16 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Sport 5 245/35 R20 95Y 245/35 R20 95 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Sport 5 245/35 R20 95Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Michelin 245/35 ZR20 PILOT SPORT 5 95Y XL - opony letnie 688028 | 986 zł |
Michelin Pilot Sport 5 (245/35 R20 95Y) 688028 | 1 097 zł |
Michelin Pilot Sport 5 ( 245/35 ZR20 (95Y) XL ) 688028 | 1 145 zł |
Michelin Pilot Sport 5 ( 245/35 ZR20 (95Y) XL ) | 1 158 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Sport 5 245/35 R20 95Y
Ceny na Michelin Pilot Sport 5 245/35 R20 95Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 5 245/35 R20 95Y | od 986 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →