Opona letnia Hankook Ventus S1 Evo Z K129 245/35 R20 95Y
Zdjęcia 10 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus S1 Evo Z K129 245/35 R20 95Y 245/35 R20 95 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus S1 Evo Z K129 245/35 R20 95Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus S1 Evo Z K129 (245/35 R20 95Y) 1032092 | 980 zł |
Hankook Ventus S1 Evo Z K129 ( 245/35 ZR20 (95Y) XL 4PR SBL ) 1032092 | 1 014 zł |
Hankook Ventus S1 Evo Z K129 ( 245/35 ZR20 (95Y) XL 4PR SBL ) | 1 026 zł |
Modyfikacje Hankook Ventus S1 Evo Z K129 245/35 R20 95Y
Ceny na Hankook Ventus S1 Evo Z K129 245/35 R20 95Y |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus S1 Evo Z K129 245/35 R20 95Y | od 980 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →