Klucz udarowy Metabo DRS 95-1/2 601553000
Metabo DRS 95-1/2 601553000 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metabo DRS 95-1/2 601553000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Metabo Metabo Klucz kątowy / grzechotka pneumatyczna 1/2' drs 95-1/2' | 595 zł |
Grzechotka pneumatyczna METABO, 1/2', 95 Nm | 470 zł |
Udarowy klucz pneumatyczny DRS 95-1/2" METABO | 499 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →