Wiertarko-wkrętarka Makita DHP458RTJ
Zdjęcia 3 |
Makita DHP458RTJ akum. 2 szt. 5 Ah akum. brak |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita DHP458RTJ
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita Akumulatorowa Wiertarko-Wkrętarka Udarowa 18 V/5 Ah 2 Akumulatory i | 1 514 zł |
DHP458RTJ Wiertarko-wkrętarka akum. LI-ION 3.0Ah 2-biegowa 5.0Ah w walizce | 1 974 zł |
Makita Makita Wiertarko-wkrętarka udarowa 18v 91/58nm 2 x 5,0ah li-ion wal | 2 231 zł |
Wiertarko-wkrętarka Makita DHP458RTJ 18 V 2 x akumulator 5 Ah | 1 673 zł |
Wiertarko-wkrętarka udarowa MAKITA dhp458rtj91/58 nm MDHP458RTJ | 1 678 zł |
Modyfikacje Makita DHP458RTJ
Ceny na Makita DHP458RTJ |
---|---|---|---|---|
Makita DHP458RTJ | od 1 514 zł | 5 oferty | ||
Makita DHP458Z | od 586 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →