Wiertarko-wkrętarka DeWALT DCD996P3
Wideo 3Zdjęcia 9 |
DeWALT DCD996P3 akum. 2 szt. 5 Ah , walizkaakum. 2 szt. 6 Ah , walizkaakum. 3 szt 5 Ah , walizkaakum. brak, bez walizkiakum. brak, walizka |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DeWALT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DeWALT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DeWALT DCD996P3
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertarko-wkrętarka DEWALT DCD996P3-QW | 2 460 zł |
Dewalt Dewalt Wiertarko-wkrętarka udarowa 18v 95/66nm 3-biegi 3 x 5,0ah wa | 2 210 zł |
Wiertarko-wkrętarka DEWALT DCD996P3-QW | 2 460 zł |
Wiertarko-wkrętarka Dewalt DCD996P3 18 V 3 x akumulator 5 Ah | 1 746 zł |
Wiertarko-wkrętarka udarowa DEWALT Tstak, 18V, 95/66Nm, 3-biegi 3 x 5,0ah | 1 927 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje DeWALT DCD996P3
Ceny na DeWALT DCD996P3 |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCD996P2 | od 1 349 zł | 9 oferty | ||
DeWALT DCD996T2 | od 2 087 zł | 7 oferty | ||
DeWALT DCD996P3 | od 1 746 zł | 6 oferty | ||
DeWALT DCD996N | od 580 zł | 2 oferty | ||
DeWALT DCD996NT | od 652 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →