Garnek Maestro Classic MR4624C
Zdjęcia 5 |
Maestro Classic MR4624C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro Classic MR4624C
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek z pokrywką Maestro MR-4624C | 99 zł |
Garnek z pokrywką Maestro 4,4 l Ceramika Indukcja | 100 zł |
Garnek z pokrywką Maestro MR-4624C Darmowa dostawa od 89 zł! | 99 zł |
Modyfikacje Maestro Classic MR4624C
Ceny na Maestro Classic MR4624C |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR4620C | od 89 zł | 1 oferta | ||
Maestro Classic MR4624C | od 99 zł | 3 oferty | ||
Maestro Classic MR4628C | od 129 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →