Garnek Klausberg KB-7530
Klausberg KB-7530 |
|
Uchwyt pokrywki posiada wbudowany dozownik, który służy do nalewania oliwy lub wina.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7530
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek KLAUSBERG KB-7530 24 cm | 110 zł |
KLAUSBERG GARNEK MARMURKOWY 24cm KB-7530 4,4L | 105 zł |
Garnek KLAUSBERG KB-7530 24 cm | 110 zł |
Klausberg Klausberg garnek marmurkowy 24cm kb-7530 4,4l! | 110 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Klausberg KB-7530
Ceny na Klausberg KB-7530 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7528 | od 78 zł | 8 oferty | ||
Klausberg KB-7529 | od 87 zł | 9 oferty | ||
Klausberg KB-7530 | od 103 zł | 9 oferty | ||
Klausberg KB-7531 | od 111 zł | 11 oferty | ||
Klausberg KB-7532 | od 120 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →