Patelnia Edenberg EB-763 18 cm
Zdjęcia 6 |
Edenberg EB-763 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Edenberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Edenberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Edenberg EB-763
Ceny na Edenberg EB-763 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-762 16 cm | od 30 zł | 1 oferta | ||
Edenberg EB-763 18 cm | od 35 zł | 1 oferta | ||
Edenberg EB-765 22 cm | od 42 zł | 2 oferty | ||
Edenberg EB-766 24 cm | od 54 zł | 1 oferta | ||
Edenberg EB-767 26 cm | od 50 zł | 2 oferty | ||
Edenberg EB-768 28 cm | od 65 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →