Czajnik elektryczny Maestro MR-051 2500 W 1.7 l
Zdjęcia 4 |
Maestro MR-051 |
|
Stosunkowo niedrogi czajnik elektryczny umożliwiający szybkie i wysokiej jakości przygotowanie wrzącej wody. Woda podgrzewana jest w kolbie ze stali nierdzewnej, natomiast wysokowydajny element grzejny o wbudowanej konstrukcji ma moc 2200 W. W misce zmieści się 1,7 litra wody. Poziom cieczy można wizualnie monitorować poprzez specjalną wkładkę na korpusie. Kolba wyposażona jest w wyściółkę z tworzywa sztucznego, która ogranicza nagrzewanie się zewnętrznej powierzchni, zapobiegając poparzeniom.
Czajnik elektryczny Maestro MR-051 posiada ręczne otwieranie górnej pokrywy. Aby ułatwić dostęp do kolby, pokrywka wyposażona jest w praktyczny uchwyt. W tym modelu zastosowano dziobek z klasycznego czajnika. Podłużna cylindryczna wylewka zwiększa dokładność dozowania wrzącej wody. Ogrzewanie elementu grzejnego odbywa się za pomocą przycisku umieszczonego w górnej części rączki. Wyściółka termoizolacyjna kolby pełni także funkcję dekoracyjną. Żebrowana powierzchnia zewnętrznej okładziny podnosi atrakcyjność urządzenia. Urządzenie posiada zabezpieczenie przed włączeniem bez wody. Bezpiecznik przegrzania zwiększa niezawodność i trwałość urządzeń kuchennych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Kup Maestro MR-051 2500 W 1.7 l
Wszystkie ceny 11 →MAESTRO Elektryczny łańcuch 1 7 l MR-051-szary MR-051-GREY | 72 zł |
Czajnik elektryczny Maestro MR-051 Czerwony | 99 zł |
Maestro MR-051 AGDM-CZAJ-MSTR-016 | 76 zł |
Maestro Czajnik elektryczny MAESTRO 1,7l MR-051-GREY | 80 zł |
Czajnik Maestro MR-051 Srebrny | 81 zł |
- Obrót o 360 °