Myszka
Logitech Wireless Mouse M510
Wideo 8Zdjęcia 3 |
Logitech Wireless Mouse M510 |
|
Możliwość podłączenia kilku urządzeń do jednego odbiornika
Ta mysz bezprzewodowa wyróżnia się spośród analogów zarówno pod względem konstrukcji samej myszy, jak i funkcji adaptera radiowego. Mysz została więc wyposażona w 4 przyciski z możliwością przeprogramowania, a także sensor wykonany w technologii laserowej. Z kolei adapter USB nie wymaga dodatkowej konfiguracji i umożliwia podłączenie wielu urządzeń jednocześnie. Zasilanie zapewnia 2 baterie AA.
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Logitech Wireless Mouse M510
Wszystkie ceny 31 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Logitech M510 910-001826 Bezprzewodowa Mysz Komputerowa Czarny 910-001825 | 123 zł |
Logitech Mysz Wireless mouse M510 EER Orient Packaging | 128 zł |
MYSZ LOGITECH M510 Wireless Mouse | 128 zł |
MYSZ LOGITECH M510 Czarna Wireless Mouse | 152 zł |
LOGITECH M510 Wireless Mouse 910-001826 | 120 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →