SSD Lexar SL200 LSL200X001T-RNNNG 1 TB
Wideo 7Zdjęcia 7 |
Lexar LSL200X001T-RNNNG |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar SL200 LSL200X001T-RNNNG 1 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lexar SSD SL200 1TB Portable USB 31 Typ C 15148070 | 460 zł |
Dysk LEXAR SL200 1TB SSD | 320 zł |
Dysk LEXAR SL200 1TB SSD | 320 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Lexar SL200 LSL200X001T-RNNNG
Ceny na Lexar SL200 LSL200X001T-RNNNG |
---|---|---|---|---|
Lexar SL200 LSL200X512G-RNNNG 512 GB | od 257 zł | 9 oferty | ||
Lexar SL200 LSL200X001T-RNNNG 1 TB | od 320 zł | 3 oferty | ||
Lexar SL200 LSL200X002T-RNNNG 2 TB | od 500 zł | 2 oferty |
Polecamy