SSD Lexar SL200 LSL200X002T-RNNNG 2 TB
Wideo 7Zdjęcia 7 |
Lexar LSL200X002T-RNNNG |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Lexar SL200 LSL200X002T-RNNNG
Ceny na Lexar SL200 LSL200X002T-RNNNG |
---|---|---|---|---|
Lexar SL200 LSL200X512G-RNNNG 512 GB | od 257 zł | 6 oferty | ||
Lexar SL200 LSL200X001T-RNNNG 1 TB | od 460 zł | 1 oferta | ||
Lexar SL200 LSL200X002T-RNNNG 2 TB | od 635 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →