Prezenter
Lenovo ThinkPad X1 Presenter Mouse (4Y50U45359)
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Lenovo ThinkPad X1 Presenter Mouse |
|
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo ThinkPad X1 Presenter Mouse
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo ThinkPad X1 mysz optyczna Bluetooth składana elastyczna antracytowa | 393 zł |
Mysz Lenovo ThinkPad X1 Presenter (4Y50U45359) | 393 zł |
Lenovo Mysz ThinkPad X1 Presenter | 399 zł |
Mysz Lenovo ThinkPad X1 Presenter (4Y50U45359) Szara | 426 zł |
Mysz bezprzewodowa Lenovo ThinkPad X1 Presenter (4Y50U45359) | 432 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Lenovo ThinkPad X1 Presenter Mouse (Black) - PACZKOMAT | 398 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →