Igrovoy podkładka Xtrfy GP4 Large
Zdjęcia 22 |
Xtrfy GP4 Large |
|
Pady gamingowe Xtrfy czwartej generacji to jasny, trwały i niezawodny model dla graczy (i nie tylko). Według niedyskretnej wypowiedzi producenta, jest to jego najambitniejsza podkładka pod mysz – zarówno pod względem estetyki i wykonania, jak i złotego środka między kontrolą a szybkością. Podkładka pod mysz jest wykonana z wytrzymałych materiałów i ma powierzchnię z wysokiej jakości tkaniny, która łatwo się ślizga i zapewnia precyzyjną kontrolę myszy.
Zszywane krawędzie Xtrfy GP4 Large zwiększają jego wytrzymałość i trwałość, a gumowana podstawa zapewnia stabilność i pewny chwyt powierzchni stołu, co jest szczególnie ważne podczas intensywnych sesji grania. Dywan można prać nawet w pralce, ale w temperaturze nieprzekraczającej 30 stopni. Główną atrakcją modelu była kolorystyka. Szwedzki artysta Kim Berkhuizen stworzył kilka kolorowych, żywych odbitek, interpretując kolory różnych wersji myszy Xtrfy M4. Rezultatem są rysunki inspirowane życiem miasta, kolorowymi graffiti, chmurami, a nawet początkami gier i starymi konsolami, które rozbudziły miłość do gier wideo. Dla miłośników klasyki jest zwykły czarny dywan bez żadnych wzorów i wzorów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xtrfy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xtrfy.
Kup Xtrfy GP4 Large
Wszystkie ceny 12 →Xtrfy GP4 duża podkładka pod mysz do gier 460 x 400 x 4 mm bezwysiłkowy po | 136 zł |
Xtrfy GP4 Large Mousepad - Abstract Retro | 159 zł |
Podkładka Xtrfy Gp4 Cloud White - Duża 460X400 | 287 zł |
Podkładka Xtrfy GP4 Cloud (XG-GP4-L-WHITE) | 281 zł |
Xtrfy GP4, L, niebieska (XG-GP4-L-BLUE) | 204 zł |