Myszka
Lenovo Go Wireless Vertical Mouse (4Y51C33792)
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Lenovo Go Wireless Vertical Mouse 2022 rokpionowa |
|
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo Go Wireless Vertical Mouse
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo Go GY51C33980 Pionowa mysz bezprzewodowa Szara | 166 zł |
Mysz Lenovo Go (4Y51C33792) | 265 zł |
Lenovo Go Wireless Vertical Mouse Grey, USB-A, 1 x AA batteries (included) | 420 zł |
Lenovo Bezprzewodowa mysz pionowa Go 4Y51C33792 | 250 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →