Lenovo ThinkBook Bluetooth Silent Mouse
Zdjęcia 11 |
Lenovo ThinkBook Bluetooth Silent Mouse |
|
Przenośna i cicha bezprzewodowa mysz laserowa z renomowanej serii notebooków biznesowych Lenovo. Jest pozycjonowany jako produkt w średniej cenie przeznaczony dla użytkowników, którzy chcą kupić kompaktowe i niezawodne bezprzewodowe urządzenie wskazujące do wygodnej pracy z notebookami ThinkBook lub innymi komputerami przenośnymi. Można go podłączyć za pomocą energooszczędnego interfejsu Bluetooth 5.0.
Praktyczna, niskoprofilowa konstrukcja lekkiej obudowy i charakterystyczna czarno-jasnopomarańczowa kolorystyka są w pełni zgodne ze stylem wizualnym Lenovo ThinkBook. Całkowity brak przewodów ułatwia podłączanie i używanie cichej myszy Lenovo ThinkBook Bluetooth w ruchu lub w podróży. Dzięki wbudowanemu modułowi bluetooth nie są wymagane żadne oddzielne odbiorniki USB. Mysz jest automatycznie rozpoznawana w systemie Microsoft Windows i jest całkowicie gotowa do użycia zaraz po włączeniu zasilania.
Wysokiej jakości czujnik optyczny zapewnia rozdzielczość do 2400 dpi (obsługiwana regulacja w zakresie 800-1600-2400 dpi), co jest więcej niż wystarczające do każdego zadania roboczego. Dzięki technologii Microsoft Swift Pair możliwe jest szybkie przełączanie między dwoma urządzeniami. Symetryczna konstrukcja jest równie wygodna dla prawej i lewej ręki. Oszczędnie zużywa baterię AA, która wystarcza na rok.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Kup Lenovo ThinkBook Bluetooth Silent Mouse
Wszystkie ceny 21 →Lenovo ThinkBook Bluetooth Silent Mouse 4Y50X88824 | 134 zł |
Lenovo ThinkPad Silent - Myszy - Blue optical - 3 - Czarny | 122 zł |
Mysz Bezprzewodowa LENOVO ThinkBook Szary 4Y50X88824 | 169 zł |
Mysz Lenovo ThinkPad Silent (4Y50X88824) | 136 zł |
Lenovo ThinkPad Bluetooth Silent Mouse w/o battery Black, Bluetooth 5.0 Ne | 248 zł |
Styl biznesowy
Lenovo ThinkBook Bluetooth Silent Mouse to mysz do notebooków, która pozycjonuje się jako produkt dla ludzi biznesu. Kiedy słyszymy nazwę Lenovo, od razu pojawiają się obrazy laptopów czy smartfonów, ale nie myszy. Zobaczmy jednak, co może nam zaoferować wybitna firma.
Wygodny w pracy
Dobrze leży w dłoni, dzięki starej dobrej powłoce soft-touch, a symetryczna konstrukcja pozwala na operowanie każdą wygodną dłonią. Zakres czułości myszy (800/1600/2400 DPI) reguluje się odpowiednim przyciskiem.
Możliwość sterowania innym gadżetem
Z ciekawych funkcji dobrze zaimplementowana jest technologia Microsoft Swift Pai, która pozwala błyskawicznie przełączać się między dwoma urządzeniami, co pozwoli łatwo przeskoczyć do tabletu lub telewizora z Androidem podczas pracy na komputerze. Jednak na tle bardzo cichych przycisków koło wydaje się głośniejsze niż zwykle, co nieco psuje „spokojną reputację”. Lenovo ThinkBook Bluetooth Silent Mouse to dobra mysz, która będzie dobrze wyglądać z laptopem i pozwoli wygodnie prowadzić interesy, a nawet grać w gry.