Lenovo Legion M600
Wideo 11Zdjęcia 4 |
Lenovo Legion M600 |
|
Stylowa i szybka mysz gamingowa z w pełni symetryczną konstrukcją korpusu, wbudowanym podświetleniem i zestawem 7 przycisków sterujących. Model został wprowadzony na rynek w ramach zaawansowanej rodziny urządzeń gamingowych Legion firmy Lenovo i pozycjonowany jest przez producenta w średnim segmencie cenowym. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na obudowę – jest ona nie tylko w pełni symetryczna, ale jednocześnie przewidziano parę tradycyjnych przycisków bocznych zarówno po prawej, jak i po lewej stronie.
Dzięki temu mysz gamingowa Lenovo Legion M600 jest maksymalnie wygodna w użytkowaniu zarówno w prawej, jak i lewej ręce. Urządzenie otrzymało też dość powściągliwy design, a wbudowane podświetlenie skupia się na kółku przewijania i rodzinnym emblemacie na korpusie. „Pod maską” znajduje się precyzyjny czujnik optyczny PixArt 3335, który jest w stanie zapewnić czułość do 16000 DPI, zachować wysoką dokładność przy szarpnięciach do 40 G, a także pracować stabilnie przy prędkościach myszy do 400 ips. Jako przełączniki do przycisków zastosowano niezawodny i popularny japoński Omron. Producent przewiduje dwie możliwości parowania z komputerem – przewód USB lub kanał radiowy. W tym drugim przypadku wbudowany akumulator zapewnia do 200 godzin pracy na baterii z możliwością szybkiego ładowania w 2,5 godziny.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Kup Lenovo Legion M600
Wszystkie ceny 31 →Lenovo Mysz Legion M600 GY50X79385 | 281 zł |
Lenovo Legion M600 Wireless Mouse - Myszy - Optyczny - 8 - Szary | 230 zł |
LENOVO ACC Legion M600 Mice Stingray GY51C96033 | 222 zł |
LENOVO ACC Legion M600 Mice Stingray GY51C96033 | 272 zł |
Lenovo Legion M600 Wireless Gaming Mouse GY50X79385 | 270 zł |