Lenovo Legion M300s RGB (GY51H47351)
Zdjęcia 26 |
Lenovo Legion M300s RGB |
|
Markowa mysz gamingowa firmy Lenovo, wprowadzona na rynek w 2022 roku jako część linii urządzeń Legion. Przed nami klasyczna mysz gamingowa w relatywnie przystępnej cenie z przewodowym połączeniem i dyskretnym wyglądem zewnętrznym, dzięki czemu taki manipulator może całkiem dobrze prezentować się nawet na biurku. W wyglądzie modelu praktycznie nie ma jasnych elementów, z wyjątkiem podświetlenia nazwiska rodowego z tyłu.
Sercem myszy komputerowej Lenovo Legion M300s RGB jest sensor optyczny o maksymalnej rozdzielczości 8000 DPI. W tym przypadku przycisk do regulacji aktualnego trybu DPI znajduje się na spodzie obudowy. Z dodatkowych przycisków producent przewidział także dwa przyciski boczne. Jako przełączniki zastosowano niezawodne japońskie przełączniki firmy Omron. Rodzaj połączenia z komputerem stacjonarnym lub laptopem jest wyłącznie przewodowy ze złączem USB na końcu. Między innymi zwróćmy uwagę na to, że model jest dość lekki - 88 g.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Kup Lenovo Legion M300s RGB
Wszystkie ceny 16 →Lenovo Legion M300S RGB Myszka do gier Glacier White GY51H47351 | 269 zł |
Lenovo Legion M300s RGB - Myszy - Optyczny - 6 - Czarny | 96 zł |
Mysz LENOVO Legion M300s Czarny | 99 zł |
Mysz Lenovo Legion M300s RGB Gaming Mouse Glacier White GY51H47351 | 85 zł |