Lenovo Legion M500 RGB (GY50T26467)
Wideo 12Zdjęcia 11 |
Lenovo Legion M500 RGB |
|
Sześcioprzyciskowa mysz do gier o wysokiej precyzji, wyposażona w najwyższej klasy szybki czujnik optyczny, niezbalansowaną ergonomiczną konstrukcję, trwałe przełączniki Omron i obudowę z podświetleniem RGB LED. Producent pozycjonuje jako produkt ze średniej półki cenowej skierowany do użytkowników laptopów i pecetów gamingowych (w tym posiadaczy systemów Lenovo Legion). Zoptymalizowany kształt dużego plastikowego korpusu zapewnia maksymalny komfort dla miłośników chwytu dłoni (nie nadaje się dla użytkowników leworęcznych).
Gumowane, teksturowane boczne uchwyty ułatwiają obsługę i zapewniają lepszy chwyt. Mysz do gier Lenovo Legion M500 RGB charakteryzuje się nie tylko doskonałą ergonomią, ale także doskonałą wydajnością. Przełączniki Omron Micro gwarantują co najmniej 50 milionów uruchomień, a topowy model czujnika optycznego PixArt 3389 zapewnia niesamowitą czułość przy największych przyspieszeniach (50 g / 400 ips).
Częstotliwość odpytywania portu USB zwiększona do 1000 Hz zapewnia najszybszy czas reakcji we wszystkich grach i zastosowaniach codziennych / profesjonalnych. Chirurgiczna precyzja połączona z niskim opóźnieniem sprawia, że model ten jest doskonałym wyborem do gier wszystkich popularnych gatunków (FPS, MOBA, RPG, RTS). Oprogramowanie Legion Accessory umożliwia programowanie kluczowych funkcji i tworzenie powiązanych automatycznych skryptów (makra do wykonywania sekwencji działań).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Kup Lenovo Legion M500 RGB
Wszystkie ceny 10 →Lenovo Legion M500 RGB przewodowa mysz do gier 16 000 DPI 7 programowalnyc | 197 zł |
Lenovo Legion M500 RGB Gaming Mouse - Myszy - Optyczny - 7 - Szary | 198 zł |
Mysz Lenovo Legion M500 RGB Gaming Mouse Black GY50T26467 | 179 zł |
Mysz Lenovo Lenovo Legion M500 RGB Gaming Mouse-WW | 185 zł |
Lenovo Legion M500 RGB Gaming Mouse - WW GY50T26467 | 201 zł |