SteelSeries Rival 600 (62446)
Відео 36Фото 6 |
SteelSeries Rival 600 |
|
Сучасна оптична миша, головним чином примітна поряд цікавих технологічних рішень. Інноваційна система сенсорів TrueMove3+ полягає в роботі двох датчиків. Основний сенсор TrueMove 3 має роздільною здатністю 1200 dpi, завдяки чому руху миші передаються на екран з високою точністю. Курсор переміщається на те саме відстань, на яке була переміщена миша. Є й додатковий сенсор, який призначений виключно для того, щоб розраховувати дистанцію відриву.
Як заявляє розробник, такий сенсор фіксує відрив навіть на 0,5 мм. Миша SteelSeries Rival 600 володіє новою системою обважнювачів. Вантаж можна розташувати рівномірно з обох сторін — чотири праворуч і чотири ліворуч. Такий підхід дозволяє досягти ідеального балансу і рівномірного розподілу ваги. Вага виробу без обважнювачів складає всього 96 г, а з ними — 128 г, тому дану модель можна вважати однією з найлегших у своїй ціновій категорії. Надійні механічні перемикачі миші розраховані на 60 млн кліків, що гарантує довгий термін служби. За вимогами професійних геймерів виробник оснастив маніпулятор спеціальним силіконовим покриттям, яке збільшує зчеплення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SteelSeries 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SteelSeries.
Купити SteelSeries Rival 600
Усі ціни 13 →SteelSeries Rival 600 - Myszka do gier - Optyczny - 7 - Czarny z RGB | 279 zł |
SteelSeries Rival 600 MY-G-STS-013 | 322 zł |
Mysz STEELSERIES Rival 600 | 240 zł |
SteelSeries Mysz przewodowa SteelSeries Rival 600 | 415 zł |