SteelSeries Prime Mini Wireless (62426)
Відео 11Фото 6 |
SteelSeries Prime Mini Wireless |
|
Дана мишка створена для геймерів, які прагнуть зайняти лідируючі позиції в рейтингу професійних кіберспортсменів. Це фантастично легкий і зручний маніпулятор, оснащений інноваційними кнопками і надчутливим сенсором. Кнопки засновані на оптичних перемикачах з магнітним пристроєм Prime Prestige Optical Magnetic. Перемикачі цього типу імітують чіткий механічний клацання, такі кнопки здатні витримати понад 100 млн кліків.
Ігрова комп'ютерна миша SteelSeries Prime Mini Wireless оснащується спеціальним геймерським сенсором TrueMove Air. Оптичний датчик дозволяє налаштовувати чутливість в діапазоні 100-18000 DPI. Передбачена можливість швидкої зміни як DPI, так і частоти опитування. Бездротове з'єднання реалізовано за технологією Quantum 2,0 Wireless, що дозволяє домогтися такого ж часу відгуку, як і при кабельному підключенні. Мишка може використовувати і провідний режим. При підключенні кабелю відбувається підзарядка вбудованого акумулятора. Повністю заряджений АКБ забезпечує близько 100 годин інтенсивної експлуатації девайса. Важить миша в межах 73 г.це професійний маніпулятор, що дає явну перевагу в ігрових баталіях.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SteelSeries 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SteelSeries.
Купити SteelSeries Prime Mini Wireless
Усі ціни 8 →SteelSeries Prime Mini Wireless MY-G-STS-080 | 238 zł |
Mysz STEELSERIES Prime Mini Wireless | 220 zł |
No name SteelSeries Wireless Prime Mini - mus | 470 zł |
Mysz STEELSERIES Prime Mini Wireless 62426 | 220 zł |