SteelSeries Prime Mini Wireless (62426)
Wideo 11Zdjęcia 6 |
SteelSeries Prime Mini Wireless |
|
Ta mysz jest przeznaczona dla graczy, którzy dążą do zajęcia czołowej pozycji w rankingu profesjonalnych e-sportowców. To fantastycznie lekki i wygodny manipulator, wyposażony w innowacyjne przyciski i ultraczuły czujnik. Przyciski oparte są na przełącznikach optycznych z Prime Prestige Optical Magnetic. Przełączniki tego typu imitują wyraźny mechaniczny klik, takie przyciski są w stanie wytrzymać ponad 100 milionów kliknięć.
Bezprzewodowa mysz do gier SteelSeries Prime Mini jest wyposażona w dedykowany czujnik do gier TrueMove Air. Czujnik optyczny pozwala na regulację czułości w zakresie 100 - 18000 DPI. Możliwa jest szybka zmiana zarówno DPI, jak i szybkości odpytywania. Połączenie bezprzewodowe realizowane jest przy użyciu technologii Quantum 2.0 Wireless, która pozwala na osiągnięcie takiego samego czasu odpowiedzi, jak przy połączeniu kablowym. Mysz może również korzystać z trybu przewodowego. Podłączenie kabla ładuje wbudowany akumulator. W pełni naładowany akumulator zapewnia około 100 godzin intensywnego użytkowania urządzenia. Mysz waży w granicach 73 g. To profesjonalny manipulator, który daje wyraźną przewagę w bitwach w grach.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SteelSeries 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SteelSeries.
Kup SteelSeries Prime Mini Wireless
Wszystkie ceny 6 →SteelSeries Prime Mini - Myszy - Optyczny - 5 - Czarny | 429 zł |
SteelSeries Prime Mini Wireless MY-G-STS-080 | 238 zł |
Mysz SteelSeries Prime Mini Wireless Gaming Mouse | 227 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! SteelSeries Prime Mini Wireless - PACZKOMAT, POCZTA, | 218 zł |
Steelseries Prime Mini Wireless Gaming Mouse 18000 Dpi Units Czarny 135382 | 682 zł |
SteelSeries Prime Mini Wireless - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny | 219 zł |