SteelSeries Rival 600 (62446)
Wideo 36Zdjęcia 6 |
SteelSeries Rival 600 |
|
Nowoczesna mysz optyczna, wyróżniająca się głównie wieloma ciekawymi rozwiązaniami technologicznymi. Innowacyjny system sensorów TrueMove3+ polega na pracy dwóch czujników. Główny sensor TrueMove 3 ma rozdzielczość 1200 dpi, dzięki czemu ruchy myszy są przenoszone na ekran z najwyższą precyzją. Kursor przesuwa się o tę samą odległość, o którą przesunięto mysz. Istnieje dodatkowy sensor, który jest przeznaczony wyłącznie do tego, aby liczyć dystans ucieczki.
Jak twierdzi producent, taki sensor rejestruje oderwanie nawet o 0,5 mm. Mysz SteelSeries Rival 600 posiada nowy system odważników. Wagi można umieścić równomiernie z obu stron — cztery z prawej i cztery po lewej stronie. Takie podejście pozwala na osiągnięcie idealnej równowagi i równomiernego podziału masy. Waga urządzenia bez odważników wynosi zaledwie 96 g, a wraz z nimi — 128 g, więc ten model można uznać za jedną z najlżejszych w swojej półki cenowej. Niezawodne mechaniczne przełączniki myszy wytrzymują do 60 milionów kliknięć, co gwarantuje długą żywotność. Zgodnie z wymaganiami profesjonalnych graczy, producent wyposażył manipulator w specjalną silikonową powłokę, która zwiększa przyczepność.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SteelSeries 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SteelSeries.
Kup SteelSeries Rival 600
Wszystkie ceny 13 →SteelSeries Rival 600 - Myszka do gier - Optyczny - 7 - Czarny z RGB | 232 zł |
Mysz STEELSERIES Rival 600 | 240 zł |
SteelSeries Rival 600 MY-G-STS-013 | 322 zł |
Mysz STEELSERIES Rival 600 | 240 zł |
SteelSeries Mysz przewodowa SteelSeries Rival 600 | 411 zł |