SteelSeries Prime Mini (62421)
Wideo 16Zdjęcia 5 |
SteelSeries Prime Mini |
|
Mysz gamingowa firmy SteelSeries, która dziedziczy cechy linii Prime, ale jednocześnie ma kompaktową obudowę i zmniejszoną wagę - tylko 61 g. Według producenta model jest starannie zaprojektowany, aby był o 12% lżejszy, przy zachowaniu autorski ergonomiczny kształt Prime i zaawansowane technologie. Urządzenie przeznaczone jest na prawą rękę i będzie szczególnie wygodne dla osób korzystających z chwytu z pazurami lub opuszkami palców.
Miękka w dotyku powierzchnia zapewnia pewny, antypoślizgowy chwyt podczas długich i intensywnych sesji grania, gładkie stopy zwiększają płynność ruchu, a elastyczny 2-metrowy kabel zapewnia mniejszy opór. Nawiasem mówiąc, podczas przechowywania lub transportu można go odłączyć. Podsumowując, SteelSeries Prime Mini został stworzony z udziałem najlepszych graczy e-sportowych na świecie, aby osiągnąć ostateczny cel, jakim jest wygranie gry.
Oprócz konstrukcji znaczącą rolę odgrywa w tym czujnik optyczny TrueMove Pro, opracowany we współpracy z firmą PixArt, światowej sławy pionierem w dziedzinie innowacji i technologii czujników. Model może się również pochwalić przełącznikami Prime Optical Magnetic, które wytrzymują do 100 milionów kliknięć. Producent jest pewien, że są to najbardziej stabilne i niezawodne przełączniki do rozgrywek gamingowych i trudno z nim dyskutować. Uzupełnij obraz oświetleniem RGB i programowalnymi przyciskami: wybierz spośród 4 częstotliwości odpytywania i do 5 wstępnie ustawionych lub konfigurowalnych CPI bezpośrednio na myszy, aby szybko dostosować potrzebne ustawienia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SteelSeries 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SteelSeries.
Kup SteelSeries Prime Mini
Wszystkie ceny 12 →Superglide najszybsze i najgładsze nóżki myszy wykonane z bardzo mocnego n | 126 zł |
SteelSeries Prime Mini - Myszy - Optyczny - 5 - Czarny | 129 zł |
Mysz STEELSERIES Prime Mini | 60 zł |
Mysz STEELSERIES Prime Mini 62421 | 60 zł |