Klawiatura
Lenovo Smartcard Keyboard II (4Y41B69357)
Lenovo Smartcard Keyboard II 2022 rokwyspowa |
|
Wbudowany czytnik kart inteligentnych
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo Smartcard Keyboard II
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo 4Y41B69357 Klawiatura USB QWERTY Amerykański Angielski Czarny | 385 zł |
Klawiatura Lenovo SmartCard (4Y41B69357) | 341 zł |
Klawiatura Lenovo przewodowa Smartcard Wired Keyboard II US z symbolem eur | 339 zł |
Klawiatura Lenovo SmartCard (4Y41B69357) | 340 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Klawiatura Lenovo przewodowa Smartcard Wired Keyboar | 303 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →