Lenovo ThinkPad TrackPoint Keyboard II (4Y40X49515)
Wideo 14Zdjęcia 4 |
Lenovo ThinkPad TrackPoint Keyboard II |
|
Bezprzewodowa klawiatura odwzorowująca układ przycisków popularnych laptopów Lenovo ThinkPad. Klawiatura otrzymała nawet manipulator TrackPoint – miniaturowy czerwony joystick umieszczony w centrum układu, który poprzez przesuwanie kursora imituje działanie czujnika myszy komputerowej. Klawiatura Lenovo ThinkPad TrackPoint II oparta jest na niezawodnych przyciskach membranowych, charakteryzujących się deklarowaną przez producenta żywotnością na poziomie 10 milionów kliknięć.
Łączność bezprzewodową zapewnia moduł bezprzewodowy Bluetooth 5.0, czyli Nano USB Dongle 2,4 GHz. Klawiatura wyposażona jest w przełącznik konfigurujący układ do pracy w systemie operacyjnym Windows lub Android. Złącze ładowania jest wyposażone w interfejs Quick Charge. Klawiatura może pozostać aktywna przez 2 miesiące, a 15 minut w trybie ładowania zapewnia 1 tydzień pracy baterii. Podczas ładowania akumulatora można korzystać z układu przyciskowego. Dzięki manipulatorowi myszy urządzenie ułatwia interakcję z nowoczesnymi smartfonami, tabletami i laptopami. Klawiatura posiada trzy klawisze pomocnicze, które pełnią funkcję głównych przycisków myszy komputerowej.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Kup Lenovo ThinkPad TrackPoint Keyboard II
Wszystkie ceny 8 →Lenovo ThinkPad TrackPoint Keyboard II - Klawiatury - Angielski - USA - Cz | 660 zł |
Klawiatura Lenovo ThinkPad TrackPoint II (4Y40X49521) | 721 zł |
Lenovo ThinkPad TrackPoint Keyboard II Bluetooth 5.0 + 2.4 GHz Wireless - | 678 zł |
Klawiatura Lenovo bezprzewodowa ThinkPad TrackPoint II US (4Y40X49521) | 677 zł |
Lenovo ThinkPad TrackPoint Keyboard II - Klawiatury - Niemcy - Czarny | 621 zł |