Klawiatura
Lenovo Essential Wired Keyboard (4Y41C75141)
Zdjęcia 4 |
Lenovo Essential Wired Keyboard |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo Essential Wired Keyboard
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo Essential Przewodowa klawiatura 103P 4Y41C68681 | 217 zł |
Lenovo Essential - keyboard - US with Euro symbol - black - Klawiatury - A | 153 zł |
Lenovo 00XH587 Essential Wired Keyboard | 56 zł |
Klawiatura Lenovo Lenovo Essential Wired Keyboard Wired via USB-A, Keyboar | 113 zł |
Lenovo Essential Wired Keyboard - szwedzka/finnish 153 | 165 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →