Klawiatura z myszą
Lenovo Essential Wired Combo
Zdjęcia 4 |
Lenovo Essential Wired Combo |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo Essential Wired Combo
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo Essential przewodowa klawiatura i mysz US Englisch 4X30L79883 | 194 zł |
Zestaw klawiatura i mysz LENOVO 4X30L79922 | 207 zł |
Klawiatura + mysz Lenovo Essential Wired Combo (4X30L79928) | 228 zł |
Lenovo 4X30L79922 klawiatura Dołączona myszka USB QWERTY 4X30L79922 | 131 zł |
Lenovo Essential Wired Combo - Wired Keyboard and Mouse Set - USB - Black | 244 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →