Klawiatura
Lenovo USB Numeric Keypad Gen II (4Y40R38905)
Zdjęcia 5 |
Lenovo USB Numeric Keypad Gen II 2021 rokwyspowa |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo USB Numeric Keypad Gen II
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klawiatura Lenovo Gen II (4Y40R38905) | 199 zł |
Klawiatura numeryczna USB Gen II 4Y40R38905 | 168 zł |
Lenovo USB Numeric Keypad Gen II Black ...nie z tej ziemi - OFERTY z KOSMO | 157 zł |
Lenovo | Essential | USB Numeric Keypad Gen II | Numeric Keypad | Wired | | 192 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →