Gramofon Lenco LS-310WD
Zdjęcia 7 |
Lenco LS-310WD |
|
Zawiera 2 głośniki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenco LS-310WD
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenco LS-310 Gramofon Bluetooth 33 i 45 obr/min napęd pasowy głośniki zewn | 1 010 zł |
Lenco LS-310WD Zestaw gramofonu i głośników z Bluetooth drewno | 1 232 zł |
Lenco LS-310WD Manualny Napęd paskowy Bluetooth Drewno | 899 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →