Gniazdko Legrand Valena Classic 774436 biały
Legrand Valena Classic 774436 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Legrand 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Legrand.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Legrand Valena Classic 774436 biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VALENA Gniazdo antenowe RTV/SAT końcowe białe 774436 | 121 zł |
VALENA Gniazdo TV-RD-SAT końcowe BIAŁE Legrand 774436 | 191 zł |
VALENA Gniazdo antenowe RTV/SAT końcowe białe 774436 | 125 zł |
Modyfikacje Legrand Valena Classic 774436
Ceny na Legrand Valena Classic 774436 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Classic 774436 biały | od 121 zł | 3 oferty | ||
Legrand Valena Classic 774336 kość słoniowa | od 191 zł | 1 oferta | ||
Legrand Valena Classic 770136 srebrny | od 89 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →