Gniazdko Legrand Plexo55 069622 beżowy
Legrand Plexo55 069622 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Legrand 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Legrand.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Legrand Plexo55 069622 beżowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gniazdo hermetyczne Legrand Plexo55 069622 pojedyncze z uziemieniem IP55 z | 33 zł |
Legrand PLEXO55 Gniazdo pojedyncze z/u 16A z przesłonami białe (069622) | 40 zł |
PLEXO55 Gniazdo pojedyncze z/u 16A z przesłonami białe 069622 | 47 zł |
PLEXO55 Gniazdo pojedyncze 2P+Z z przesłoną styków BIAŁE/ ECRU 16A-250V~ L | 33 zł |
PLEXO55 Gniazdo pojedyncze z/u 16A z przesłonami białe 069622 | 35 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →