Gniazdko Schneider Asfora EPH2900221 biały
Schneider Asfora EPH2900221 beżowy biały |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schneider 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schneider.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schneider Asfora EPH2900221 biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gniazdo pojedyncze Schneider Asfora EPH2900221 z uziemieniem schuko z ramk | 13 zł |
Schneider Electric Gniazdo instalacyjne Asfora pojedyncze schuko z przesło | 21 zł |
Asfora Gniazdo pojedyncze SCHUKO z przesłonami białe EPH2900221 | 26 zł |
Modyfikacje Schneider Asfora EPH2900221
Ceny na Schneider Asfora EPH2900221 |
---|---|---|---|---|
Schneider Asfora EPH2900223 beżowy | od 15 zł | 1 oferta | ||
Schneider Asfora EPH2900221 biały | od 13 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →