Gniazdko Ospel Akcent GPH-1AZ/24/d brązowy
Ospel Akcent GPH-1AZ/24/d |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ospel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ospel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ospel Akcent GPH-1AZ/24/d brązowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Akcent gniazdo hermetyczne Ospel podtynkowe pojedyncze z uziemieniem 16A 2 | 15 zł |
Ospel Gniazdo Akcent hermetyczne z uziemieniem brązowe (GPH-1AZ/24/d) | 23 zł |
AKCENT Gniazdo bryzgoszczelne z/u IP44 klapka przezroczysta brązowe GPH-1A | 21 zł |
Gniazdo zasilające IP44 AKCENT Brązowy OSPEL | 19 zł |
AKCENT Gniazdo bryzgoszczelne z/u IP44 klapka przezroczysta brązowe GPH-1A | 22 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →