Klocki Lego Space Mission 11022
Zdjęcia 7 |
Lego Space Mission 11022 2022 rokClassic |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Space Mission 11022
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lego Classic 11022 Misja kosmiczna | 495 zł |
LEGO Classic, klocki, Misja Kosmiczna, 11022 | 350 zł |
LEGO Classic, klocki, Misja Kosmiczna, 11022 | 340 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →