Rower KROSS Trans 3.0 Lady 2023 frame L
Zdjęcia 15 |
KROSS Trans 3.0 Lady 2023 frame L |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KROSS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KROSS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KROSS Trans 3.0 Lady 2023 frame L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kross Trans 3.0 28 M 19" niebieski/szary połysk rower 12 | 2 199 zł |
Kross, Rower trekkingowy, Trans 3.0 L 28', zielony 2021, unisex | 2 299 zł |
Rower Kross Trans 3.0 L 28” Damski Niebieski Szary | 2 399 zł |
Rower Kross Trans 3.0 L 28” Damski Niebieski Szary | 2 000 zł |
Modyfikacje KROSS Trans 3.0 Lady 2023 frame L
Ceny na KROSS Trans 3.0 Lady 2023 frame L |
---|---|---|---|---|
KROSS Trans 3.0 Lady 2023 frame L | od 2 000 zł | 6 oferty | ||
KROSS Trans 3.0 Lady 2023 frame M | od 2 099 zł | 3 oferty | ||
KROSS Trans 3.0 Lady 2023 frame S | od 1 908 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →