Rower Lombardo Amantea City 28 2022 frame 20
Zdjęcia 22 |
Lombardo Amantea City 28 2022 frame 20 rama 18"rama 20" |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lombardo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lombardo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lombardo Amantea City 28 2022 frame 20
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower trekkingowy LOMBARDO Amantea City Man M20 28 cali męski Brązowo-czar | 2 800 zł |
Rower trekkingowy LOMBARDO Amantea City Man M20 28 cali męski Brązowo-czar | 2 200 zł |
Modyfikacje Lombardo Amantea City 28 2022 frame 20
Ceny na Lombardo Amantea City 28 2022 frame 20 |
---|---|---|---|---|
Lombardo Amantea City 28 2022 frame 18 | od 2 400 zł | 3 oferty | ||
Lombardo Amantea City 28 2022 frame 20 | od 2 200 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →