Drabina z platformą Krause 833365 277 cm 12 stupeney
Zdjęcia 4 | 6 139 zł Kup! Jezdny podest roboczy Vario typu kompakt 12 stopni - długość stabilizatorasklep.drabiny.infoDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Krause 833365 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krause 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krause.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości drabiny Krause 833365:
- Poręcz na panelach bocznych i platformie
- Rozmiar platformy - 650x600 mm
- Długość podłogi konstrukcji - 205 cm
Modyfikacje Krause 833365
Ceny na Krause 833365 |
---|---|---|---|---|
Krause 833006 110 cm 5 stupeney | od 4 214 zł | 1 oferta | ||
Krause 833013 138 cm 6 stupeney | od 5 483 zł | 1 oferta | ||
Krause 833020 165 cm 7 stupeney | od 6 525 zł | 1 oferta | ||
Krause 833143 188 cm 8 stupeney | od 5 433 zł | 1 oferta | ||
Krause 833037 189 cm 8 stupeney | od 6 729 zł | 1 oferta | ||
Krause 833150 210 cm 9 stupeney | od 5 599 zł | 1 oferta | ||
Krause 833044 211 cm 9 stupeney | od 7 459 zł | 1 oferta | ||
Krause 833358 235 cm 10 stupeney | od 5 211 zł | 1 oferta | ||
Krause 833167 235 cm 10 stupeney | od 6 307 zł | 1 oferta | ||
Krause 833365 277 cm 12 stupeney | od 6 139 zł | 1 oferta | ||
Krause 833372 328 cm 14 stupeney | od 7 175 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →