SSD Kingston XS2000 SXS2000/1000G 1 TB
Wideo 13Zdjęcia 8 |
Kingston SXS2000/1000G |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston XS2000 SXS2000/1000G 1 TB
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston Xs2000 SXS2000/1000G Przenośny Dysk Ssd Czarny/Srebrny 1000 GB | 509 zł |
Kingston XS2000 Portable SSD - 1TB - Zewn?trzny dysk twardy SSD - USB-C | 522 zł |
Kingston Dysk SSD XS2000 1000GB USB3.2 Gen2.2 Zewnętrzni DGKINZGT10XS200 | 520 zł |
Kingston SSD XS2000 1TB HD-SSDZ-KNG-002 | 509 zł |
Dysk KINGSTON Portable XS2000 1TB SSD | 487 zł |
pokaż 17 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston XS2000 SXS2000/1000G
Ceny na Kingston XS2000 SXS2000/1000G |
---|---|---|---|---|
Kingston XS2000 SXS2000/500G 500 GB | od 225 zł | 23 oferty | ||
Kingston XS2000 SXS2000/1000G 1 TB | od 366 zł | 23 oferty | ||
Kingston XS2000 SXS2000/2000G 2 TB | od 667 zł | 20 oferty | ||
Kingston XS2000 SXS2000/4000G 4 TB | od 1 413 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →