Procesor Intel Core i3 Coffee Lake i3-8100T OEM (CM8068403377415)
Wideo 14Zdjęcia 2 |
Intel Core i3 Coffee Lake i3-8100T OEM 2020 rokzintegrowana karta graficzna |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i3 Coffee Lake i3-8100T OEM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Core i3-8100T 3.1 GHz Socket LGA 1151 Quad Core Processor SR3Y8 | 260 zł |
Procesor Intel Core i3-8100T, 3.1 GHz, 6 MB, OEM (CM8068403377415) | 745 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Intel Core i3-8100T, Quad Core, 3.10GHz, 6MB, LGA115 | 783 zł |
Procesor Intel Core i3-8100T, 3.1 GHz, 6 MB, OEM (CM8068403377415) | 911 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i3 Coffee Lake
Ceny na Intel Core i3 Coffee Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Coffee Lake i3-8100 BOX | od 780 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i3 Coffee Lake i3-8100T OEM | od 260 zł | 4 oferty | ||
Intel Core i3 Coffee Lake i3-8350K BOX | od 935 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →