Procesor Intel Xeon E3 v2 E3-1270 v2
Wideo 16 |
Intel Xeon E3 v2 E3-1270 v2 |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Xeon E3 v2
Ceny na Intel Xeon E3 v2 |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon E3 v2 E3-1220 v2 | od 157 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon E3 v2 E3-1225 v2 | od 264 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon E3 v2 E3-1230 v2 | od 320 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon E3 v2 E3-1270 v2 | od 436 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon E3 v2 E3-1280 v2 | od 616 zł | 1 oferta |
Polecamy