Procesor Intel Xeon E Rocket Lake E-2388G OEM (CM8070804494617)
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Intel Xeon E Rocket Lake E-2388G OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Xeon E Rocket Lake E-2388G OEM
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Xeon E-2388G procesor 3,2 GHz 16 MB Smart Cache CM8070804494617 | 3 309 zł |
Procesor serwerowy Intel Intel Intel Xeon E-2388G | 2 962 zł |
Intel Xeon E-2388G Processor 8-Core CPU 3.20GHz~5.10GHz LGA1200 TDP-95W P7 | 4 780 zł |
Intel Xeon E-2388g 3.2ghz Cpu Niebieski 6821888 | 3 433 zł |
Procesor serwerowy Intel Intel Intel Xeon E-2388G | 2 968 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Xeon E Rocket Lake
Ceny na Intel Xeon E Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon E Rocket Lake E-2314 OEM | od 1 012 zł | 3 oferty | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2324G BOX | od 1 392 zł | 3 oferty | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2324G OEM | od 1 333 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2334 OEM | od 1 939 zł | 3 oferty | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2336 OEM | od 1 848 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2356G OEM | od 2 028 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2374G OEM | od 2 206 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2378 OEM | od 2 130 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2378G OEM | od 3 030 zł | 6 oferty | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2386G OEM | od 2 505 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2388G OEM | od 2 962 zł | 9 oferty |
Polecamy