SSD HP S700 6MC15AA#ABB 1 TB
Wideo 15 |
HP 6MC15AA#ABB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP S700 6MC15AA#ABB 1 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP S700 2.5" 1000 GB PCI Express 3.0 (6MC15AA) dysk twardy 6MC15AA#ABB | 374 zł |
Hp S700 1tb Ssd M.2 Czarny 6MC15AA#ABB | 372 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje HP S700 6MC15AA#ABB
Ceny na HP S700 6MC15AA#ABB |
---|---|---|---|---|
HP S700 2DP97AA#ABB 120 GB | od 82 zł | 1 oferta | ||
HP S700 2DP98AA#ABB 250 GB | od 140 zł | 7 oferty | ||
HP S700 2DP99AA#ABB 500 GB | od 213 zł | 6 oferty | ||
HP S700 6MC15AA#ABB 1 TB | od 372 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →