Laptop HP OMEN 17-ck1000 [17-CK1102NW 75L57EA]
Zdjęcia 13 | od 8 999 do 11 799 zł Porównaj ceny 5 →2022 rokOMENgamingowy165 HzdedykowanaSSD M.2USB4Wi-Fi 6szybkie ładowanieCyberpank 2077markowe głośnikipodświetleniedobry sRGB Wyświetlacz:17.3 ", 2560x1440 (16:9) Procesor:Core i7, 12700H, 1.7 GHz Karta graficzna:RTX 3070 Ti Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 1024 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:2.78 kg |
Modyfikacje HP OMEN 17-ck1000 12
Dane techniczne
HP OMEN 17-ck1000 [17-CK1102NW 75L57EA] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić HP OMEN 17-ck1000 [17-CK1102NW 75L57EA]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP OMEN Laptop 17-ck1102nw | 8 999 zł |
Laptop gamingowy HP Omen 17-ck1102nw (75L57EA) 17.3" IPS 165 Hz Core i7-12 | 10 999 zł |
HP OMEN 17-ck1102nw 17,3'' 165Hz i7-12700H 16GB RAM 1TB Dysk SSD RTX3070Ti | 8 999 zł |
Laptop Hp Omen 17,3' Core I7 16Gb Ram 1Tb Ssd | 10 999 zł |
HP OMEN 17-ck1102nw 17,3'' 165Hz i7-12700H 16GB RAM 1TB Dysk SSD RTX3070Ti | 11 799 zł |
Zamknij
Polecamy