Ноутбук HP OMEN 17-ck1000 [17-CK1000NW 69G82EA]
Фото 13 | від 11 999 до 12 725 zł Порівняти ціни 4 →2022 рікOMENігровийпродуктивний165 ГцдискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6швидка зарядкаCyberpank 2077брендова акустикапідсвічуванняхороший sRGBбез апгрейду ОЗП Дисплей:17.3 ", 2560x1440 (16:9) Процесор:Core i7, 12700H, 1.7 ГГц Відеокарта:RTX 3080 Ti ОЗП:32 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 1024 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:2.78 кг |
Модифікації HP OMEN 17-ck1000 8
Характеристики
HP OMEN 17-ck1000 [17-CK1000NW 69G82EA] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP OMEN 17-ck1000 [17-CK1000NW 69G82EA]
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Laptop HP Laptop gamingowy HP Omen 17-ck1000nw / 69G82EA / Intel i7-12 / 3 | 12 725 zł |
Laptop Gamingowy Hp Omen 17-Ck1000Nw / 69G82Ea / Intel I7-12 / 32Gb / Ssd | 12 725 zł |
Laptop gamingowy HP Omen 17-ck1000nw / 69G82EA / Intel i7-12 / 32GB / SSD | 11 999 zł |
Laptop gamingowy HP Omen 17-ck1000nw / 69G82EA / Intel i7-12 / 32GB / SSD | 12 599 zł |
Закрити
Рекомендуємо